motorový paragliding

Aktivace-voucheru-slevomat_0000

 

AKTIVACÍ se dostanete do mého pořadníku a poletíte  dříve.   DĚKUJU ZA VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE.

Tandemová tříkolka

Popis

Poukaz na Seznamovací let na motorové tříkolce, je seznamovací let, "pilotem na zkoušku". Vy nebo obdarovaný se potkáme na domluveném místě, proběhne krátké školení o tom co dělat a nedělat. Rozbor meteoorologických podmínek. Podle délky zakoupeného Seznamovacího letu, se domluvíme na trase kam poletíme a půjdeme na to.

Základní údaje

Seznamovací let se většinou odehrává ráno nebo v podvečer. Klasická trasa je z letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí nad Lysou horu, nebo nad Frýdek-Místek nebo si dáme krásný let nad hřebenem Ondřejníku (po kůrovci je opravdu zajímavý). Letět ale můžeme samozřejmě i jinam. Je třeba jen počítat s tím, že rychlost tříkolky je cca 45km/h. V případě delšího letu, se domlouváme na doplacení "na benzín a techniku" (cca 15min = 500,-)

Meteorologické podmínky

Vhodné meteorologické podmínky pro motorový let jsou v průběhu celého roku. Pilot vybere ideální den, které jsou z předpovědi cca 3 dny před letem potvrzené. Ideální podmínky pro let jsou bezvětří, proto létáme ráno nebo na podvečer, kdy je termická aktivita minimální nebo žádná.

Pozn: Bohužel ze zkušenosti víme a stává se to, že nám slibují "letovo" den před letem, ale ráno, v den letu, je vše jinak. V tomto případě se musíme dohodnout na jiném termínu, co nejbližším.

Pozn: Během 20 minutového letu stihneme nastoupat do výšky cca 800m nad zem. Směr převážně Frýdek a zpět podél hřebene Lysé hory.

Pozn: Během 45 minutového letu stihneme vyletět nad Lysou horu cca 1000m. nad zem (pokud meteo. podmínky dovolí) a pak můžeme letět ještě někam dál. Pak plachtěním zpět na zem. Můžeme přidat i nějaký ten kolotoč, akrobacii.

 

Požadavky na pasažéra

 • Standardní fyzické kondice (není nutno běžet)
 • Lety jsou určeny pro zájemce od +-40 Kg (v případě nedasažení 18 let věku, je třeba písemný souhlas rodičů, opravdu písemný) a hmotnosti do 110kg.
 • Účastník by měl být vybaven pevnou obuví, dlouhými kalhoty a bundou s dlouhými rukávy. V chladnějším období je nutné přidat rukavice a teplé prádlo. Radši více, než méně

Propadnutí poukazu, zkrácení letu, podmínky.

   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu, nemá nárok na další termín.
   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu včas, bude mu jeho let zkrácen a to podle situace (další navazující pasažér, meteo podmínky, termika).
   • Příjede-li pasažér opilý nebo pod vlivem návikových látek, pilot může takovéhoto pasažéra odmítnout a nebude mít nárok na další termín.
   • Nezletilý pasažér nebude mít souhlas rodičů, může být takový tel zrušen, bez nároků na další let.

OBJEDNAT LET

20minut letu - 2.000,-

30minut letu - 2.500,-

45minut letu - 3.000,- 

60minut letu - 3.500,-

120minut letu - 4.500,-

Ukázka letu s tříkolkou

BOZILET.CZ

INFO:

BOZILET.CZ

provozuje společnost:

LUKÁŠ KOLÁČEK

Nová ves 370, Frýdlant n.O., 739 11

IČ:73894079 DIČ:CZ8307275537

Platby na účet:
285 742 285 / 0300

VS: číslo poukazu
Text příjemci: jméno pasažera

E: lukas.kolacek@gmail.com

T: 604 214 955

Sdílejte s námi

logo