motorový paragliding

Tandemová tříkolka

CHCETE MÍT POUKAZ OKAMŽITĚ?

přejděte na mou

AKCI NA SLEVOMATU

a vyberte si z variant.

ZIMNÍ SOUTĚŽ O 30% SLEVU!!!

Jaká je maximální povolená výška letu motorového padákového kluzáku v ČR?

Své odpovědi napište přímo do OBJEDNÁVKY LETENKY.

Sleva se týká pouze na motorový paragliding. Slevu lze uplatnit pouze na webu BoziLet.cz

Chcete si prožít opravdu něco BOŽÍ? Motorový paragliding je totiž to nejlepší z ul. letadel a volného paraglidingu.

V ultralehkém letadle nikdy poznáte tu volnost, jakou prožijete při paraglidingu. A při volném paraglidingu nikdy nebudete cestovat jako letadlo v jedné výšce a s garancí času, kterou si zakoupíte, ba naopak, zpravidla letíte déle. Při volném paraglidingu vám žádný tandem pilot negarantuje délku letu, není to možné a proto se u volného paraglidingu píše od 5-20 minut letu. Pokud vám nevadí hluk motoru a vůně benzínu, tak Seznamovací let na tandemové motorové tříkolce je přesně pro Vás. Pilotovat bude český reprezentant, test pilot a instruktor motorového paraglidingu Lukáš Koláček.

Jak to bude probíhat? 

POUKAZ JEŠTĚ NEVLASTNÍM: 

…v tomto případě doporučuji zakoupit poukaz. Pokud se před koupí potřebujete na cokoli zeptat, pište, volejte nebo rovnou objednejte  ZDE

POUKAZ UŽ MÁM:

…v tomto případě Vás poprosím o vyplnění formuláře na webu http://www.bozilet.cz/objednavkovy-formular a na základě informací, které se ke mne dostanou vás přidám do skupiny na WhatsApp. Veškerá komunikace totiž probíhá jen přes aplikaci WhatsApp, kde se dozvíte kdy bude letové počasí a kdo poletí. 

Příklad: Poukaz už máte, jste registrováni a jste i ve skupině Whatsapp. V neděli večer Vám přijde do skupiny (ve skupině jsou držitelé poukazů) informace, že v úterý bude letové počasí. Vašim úkolem je:  Pokud vám nepasuje úterý z jakýchkoli důvodů, tak na informaci nereagujete. Pokud ale máte čas, tak do skupiny napíšete, ano, já můžu. Podle počtu lidí, kteří mají v úterý čas a chuť létat, tak vyberu ty, kteří jsou dříve registrováni a napíšu, kdo a v kolik poletí.

KDY LETY PROBÍHAJÍ?

Motorový paragliding se převážně létá za klidného, balónového, počasí. To znamená slabý vítr a mimo termickou aktivitu. To znamená od východu Slunce a pak cca 3 hodiny a pak se začne opět létat 3 hodiny před západem Slunce. 

Příklad: Slunce vychází v 6 ráno a zapadá v 20:30, takže létáme od 6:00-9:00 a pak pokračujeme od 17:30-20:30.

KDE LETY PROBÍHAJÍ?

 

Vzlétáme z letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí, přesné místo setkání se dozvíte na WhatsAppu (GPS souřadnice)

TRASA:

5 minut:

Vyvrčíme nad letiště do výšky cca 400m nad zemí a na zem se dostaneme buďto akrobaticky, bude to opravdu ten nej kolotoč co jste kdy zažili a nebo si klidně poplachtíme a můžete fotit nebo se jen kochat. Výška 400m je zhruba výška okolních hor, nepočítaje Lysou.

15 minut: 

Let směrem k přehradě Baška, nabírání výšky nad místní hory odkud je nádherný výhled široko daleko. Během letu se dostaneme, pokud budete chtít, do výšky cca 600m nad zemí. Z teto výšky doplachtíme zpátky na letiště a pokud budete chtít, tak se spolu hezky pohoupeme a zatočíme, zažijete základní akrobatické prvky na paraglidu, jako jsou wingovery, spirála, delfínci a nejoblíbenější beztížák :) 

30 minut letu: 

-V případě velmi slabého větru stihneme za 30 minut vyletět nad Lysou horu 1324 m.n.m. a pak směrem Golf Ostravice, Golf Čeladná, které uvidíte z výšky cca 150m, cesta zpět do Frýdlantu n.O. (LKFR) 

-nebo trasa letu jako za silného větru nad město Frýdek Místek a stoupaní podle domluvy třeba 1000m nad zem

- nebo let nad vaše oblíbené místo.

V případě silné větru nebudeme moct letět do hor, trasa bude tedy směr Frýdek Místek, let po okolí jako Nošovice, Janovice…Při cestě zpět stoupání nad vrcholky hor, odkud je krásný výhled.

Hodně pasažéru říká, to se nedá popsat, to musíte ZAŽÍT!

A taky velmi častá věta je: A ten konec byl NEJLEPŠÍ!

Celou dobu totiž letíme hezky pěkně a klidně a koukáme na přírodu a baráky pod námi, občas tedy i letadla, ale pak se Vás zeptám zda máte rádi kolotoče. pokud řeknete že ano, tak se spolu hezky pohoupeme a zatočíme, zažijete základní akrobatické prvky na paraglidu, jako jsou wingovery, spirála, delfínci a nejoblíbenější beztížák :) 

Před letem probíhá krátké 5 minut dlouhé školení o paraglidingu a o tom co dělat a nedělat. Povíme si o aktuální meteo situaci a domluvíme se na trati.

Výše uvedené trasy jsou inspirativní, můžeme se domluvit letět i jinam, my totiž můžeme, máme za zády motor a ten nás tam dotáhne.

 V případě delšího letu je třeba doplatit cenu na benzín a techniku (cca 15 min = 1 100 Kč).

V CENĚ LETU MÁTE:

 • Seznamovací let
 • Záznam letu na GOPRO (je třeba si o kameru poprosit)
 • Odeslání záběrů a fotek ( přes www.wetransfer.com)
 • Zapůjčení letecké kombinézy (pro lidi do vzrůstu cca 170cm)
 • pojištění

OMEZENÍ:

 • Váha pasažéra do 120Kg
 • Váha pasažéra od 40Kg
 • Věk od 15 - 120 let

 

...víte co 97% pasažérů řekne ihned po přistání? 

Ty vo*e, to bylo fakt BOŽÍ!!! 

 

Budu se Vás těšít, bude to BOŽÍ!  Lukáš Koláček

Propadnutí poukazu, zkrácení letu, podmínky.

   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu, nemá nárok na další termín.
   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu včas, bude mu jeho let zkrácen a to podle situace (další navazující pasažér, meteo podmínky, termika).
   • Příjede-li pasažér opilý nebo pod vlivem návikových látek, pilot může takovéhoto pasažéra odmítnout a nebude mít nárok na další termín.
   • Nezletilý pasažér by měl mít souhlas rodiče a nebo dorazit s rodičem, v opačném případě může být takový let zrušen, bez nároků na další let.

 

 

OBJEDNAT LET

5 minut letu - 1.790,-

10 minut letu - 2.690,-

15 minut letu - 3.290,-

30minut letu - 4.390,-

45 minut letu - 5.490,- 

60minut letu - 6.590,-

 

Ukázka letu s tříkolkou

BoziLet.cz

INFO:

BOZILET.CZ

LUKÁŠ KOLÁČEK

Nová ves 370, Frýdlant n.O., 739 11

Platby na účet:
285 742 285 / 0300

VS: číslo poukazu
Text příjemci: jméno pasažera

E: lukas.kolacek@gmail.com

T: 604 214 955

Sdílejte s námi

logo