motorový paragliding

Tandemová tříkolka

Popis

Poukaz na Seznamovací let na motorové tříkolce, je seznamovací let, "pilotem na zkoušku". Vy nebo obdarovaný se potkáme na domluveném místě, proběhne krátké školení o tom co dělat a nedělat. Rozbor meteoorologických podmínek. Podle délky zakoupeného Seznamovacího letu, se domluvíme na trase kam poletíme a půjdeme na to.

Základní údaje

Seznamovací let se většinou odehrává ráno nebo v podvečer. Klasická trasa je z letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí nad Lysou horu, nebo nad Frýdek-Místek nebo si dáme krásný let nad hřebenem Ondřejníku (po kůrovci je opravdu zajímavý). Letět ale můžeme samozřejmě i jinam. Je třeba jen počítat s tím, že rychlost tříkolky je cca 45km/h. V případě delšího letu, se domlouváme na doplacení "na benzín a techniku" (cca 15min = 500,-)

Meteorologické podmínky

Vhodné meteorologické podmínky pro motorový let jsou v průběhu celého roku. Pilot vybere ideální den, které jsou z předpovědi cca 3 dny před letem potvrzené. Ideální podmínky pro let jsou bezvětří, proto létáme ráno nebo na podvečer, kdy je termická aktivita minimální nebo žádná.

Pozn: Bohužel ze zkušenosti víme a stává se to, že nám slibují "letovo" den před letem, ale ráno, v den letu, je vše jinak. V tomto případě se musíme dohodnout na jiném termínu, co nejbližším.

Pozn: Během 20 minutového letu stihneme nastoupat do výšky cca 800m nad zem. Směr převážně Frýdek a zpět podél hřebene Lysé hory.

Pozn: Během 40 minutového letu stihneme vyletět nad Lysou horu cca 1000m. nad zem (pokud meteo. podmínky dovolí) a pak můžeme letět ještě někam dál. Pak plachtěním zpět na zem. Můžeme přidat i nějaký ten kolotoč, akrobacii.

 

Požadavky na pasažéra

 • Standardní fyzické kondice (není nutno běžet)
 • Lety jsou určeny pro zájemce od +-40 Kg (v případě nedasažení 18 let věku, je třeba písemný souhlas rodičů, opravdu písemný) a hmotnosti do 110kg.
 • Účastník by měl být vybaven pevnou obuví, dlouhými kalhoty a bundou s dlouhými rukávy. V chladnějším období je nutné přidat rukavice a teplé prádlo. Radši více, než méně

Propadnutí poukazu, zkrácení letu, podmínky.

   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu, nemá nárok na další termín.
   • Nedostaví-li se pasažér na domluvené místo v den letu včas, bude mu jeho let zkrácen a to podle situace (další navazující pasažér, meteo podmínky, termika).
   • Příjede-li pasažér opilý nebo pod vlivem návikových látek, pilot může takovéhoto pasažéra odmítnout a nebude mít nárok na další termín.
   • Nezletilý pasažér nebude mít souhlas rodičů, může být takový let zrušen, bez nároků na další let.

OBJEDNAT LET

20minut letu - 2.750,-

30minut letu - 3.250,-

40minut letu - 3.750,- 

60minut letu - 4.250,-

90 minut letu - 4.750,-

1 DEN(X letů) - 31.990,- TEAM BUILDINGOVÁ AKCE

Ukázka letu s tříkolkou

BoziLet.cz

INFO:

BOZILET.CZ

provozuje společnost:

LUKÁŠ KOLÁČEK

Nová ves 370, Frýdlant n.O., 739 11

IČ:73894079 DIČ:CZ8307275537

Platby na účet:
285 742 285 / 0300

VS: číslo poukazu
Text příjemci: jméno pasažera

E: lukas.kolacek@gmail.com

T: 604 214 955

Sdílejte s námi

logo